Kapat

Şimdiye Kadar Oynadığınız Oyunları Unutun !

Şimdiye kadar belki yüzlerce binlerce oyunlar oynadınız. Fakat bazı oyun severler günümüz teknolojisiyle çıkan yüksek özellikli oyunlar oynamak için üst düzey özellikli bilgisayarlara sahip olması gerekmektedir. Bu yazımda size orta sistemlere uygun oyunları sunacağım.

1- Mortal Kombat 11

Dövüş seven oyun severler için muhteşem bir oyun. Mortal Kombat 11 diğer serilerine göre grafiksel olarak çok güzel tasarlanmış. Dövüş teknikleri olarak çok gerçekçi hamlelerle oyuncularına gerçek bir dövüş tadı vermektedir.

2-Age of Empires 3

Strateji oyunları sevenler bu oyunu oynamalarını tavsiye ediyorum. Age of empires 3 diğer bütün serilerine göre çok muhteşem olarak tasarlanmış. Oyundaki grafikler 4K Ultra kalitesinde oyuncularını medeniyetlere götürmektedir. Medeniyetinizi kurup çok güçlü medeniyetlere karşı savaşın.

3-Resident Evil 3

Buda zombi istilası oyunu. Bu oyun filmden esinlenmiş olarak çok gerçekçi grafiklerle tasarlanmış bir oyun. Resident Evil 3 çok oyunculu çevrimiçi olarak oynanılabilir.

4-Bermuda Lost Survival

Hayatta kalma oyunları arasında çok beğendiğim oyundur. Bu oyunda sadece bir deniz botunda bir kaç eşya yardımıyla hayatta kalmaya çalışmaktasınız. Denizin derinliklerine inip gemi enkazlarından parçalar alarak deniz üstünde kendinize barınak vs. yapılar kuruyorsunuz.

5-Planet Zoo

Planet Zoo son zamanların en iyi strateji oyunu olarak kabul edilmektedir. Oyunda yer yüzündeki tüm hayvanlara yer verilmektedir. Oyun tamamen parça parça inşalar ile hayvanat bahçesi kurma oyunudur. Oyunda hayvanların yavrulama dönemlerinden büyümelerine kadar ultra çözünürlükte hayvanat bahçesi dünyasını yönetin.

6-Medieval Dynasty

Bu oyunda ise savaştan kaçıp kendisine yeniden bir medeniyet kurma çabasındasın. Oyunda yeni bir köy kurup köy halkına önderlik yapmalısın ve köyde üretim ve savunma için kaynaklar bulmalısın.

7-Tony Stewart’s All-American Racing

Abd’nin efsane eski arabaları ile muhteşem modifiye özellikleriyle onlarca pistte yarış heyecanı yaşayın.

8-Jurassic World Evolution

Bu oyunda dinazorların varolduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışmaktasınız. Dinazorlar arasında yaşadığınızı hissettiren bu oyunda onlar ve kendiniz için araziler inşa etmelisiniz.

9-WWE 2K Battlegrounds

Çok ilginç karakterler ile oynanılan WWE Oyunu. Çok abartılmış özel yetenekler ve güçlü mücadeler ile savşama keyfi yaşayın. Oyun içi darbeler, manevralar,yetenekler ve güçlendirme efektleri ile karmaşanın içerisine dalın.

10-Microsoft Flight Simulator 2020

Çok gerçekçi bir uçak zevki ile tüm dünyayı uçarak tadını çıkarın. Oyunda neredeyse dünyanın tüm hava limanları eklenmiş. Özellikle videoda olduğu gibi türkiye’nin üstünden uçun. Yüzlerce uçak çeşidi eklenmiş olup bu uçakları görevler yaparak sahip olabilirsiniz.