Kapat

İnstagramda Organik Takipçi Kasma

Dünya’nın en çok kullanılan uygulaması olan instagram bu gün öyle bir hal almışki neredeyse yaşamımızda bir ihtiyaç haline gelmiş. Eskiden sadece fotoğraflarımızı paylaşabildiğimiz uygulama şimdilerde artık ticaret platformu gibi hizmet imkanı sunuyor.Geçtiğimiz günlerde İnstagram Shop özelliğini devreye sokacağını duyurmuştu.

Bu özellik ile instagram uygulaması üzerinden ürün satışı yapabilir ve stok gösterilebilir.Yani herkesin e-ticaret sitesi olabilecek. Fakat bunu yapabilmemiz için takipçi sayımızın şartları sağlaması sayısında olması gerekir.Herkes şimdilerde takipçi kasma yöntemleri veya takipçi satın alma işlemleriyle uğraşmakta.Fakat basit yöntemlerle takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.Haydi gelin takipçi sayımızı yükseltelim.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri

1- Öncelikle temiz sıfırdan bir hesap açıyoruz.Hesabımızın ayarlamasını yürüyeceğimiz yol çizgisinde hitap etmemiz lazım. Örneğin Komik Paylaşımlar için açacaksak hesap bilgileri örnek olarak şu şekilde olması gerekir.

Hesap Adı: Komik Paylaşımlar
Kullanıcı Adı: Komik.Paylasimlar

Bu şekilde ayarladığımız’da gülmek isteyen bir kullanıcı aramaya komik paylaşım yazdığı zaman sizin hesap görünür.

2- Hesap ayarlarını düzenledikten sonra sıra paylaşım düzenine geldi.Şimdi en önemli kısım olarak paylaşımlar düzenli olması gerekmektedir. Takipçilerinizi yormayacak şekilde günde en çok 5 paylaşım en az olarak 2 paylaşım yapmak zorundasınız. Fazla yaparsanız takipçileriniz sıkılır sürekli sizin sayfanızı görür takipten vazgeçer. Hiç yapmazsanız takipçileriniz ölü hesap olduğunu düşünür yine takipten çıkarır.Yani yukarda bahsettiğim gibi yapmaya çalışın.

3-Paylaştığımız içeriklere etiket eklememiz gerekir. Alakalı etiketler ekleyin.Bir püf nokta olarak en çok aranan etiketleri eklemenizde çok büyük fayda var.Örneğin #tbt etiketi neredeyse 100 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmış.

4-Paylaşımlarımıza (En sevdiğiniz arkadaşını etiketle,Sevdiğinizi etiketle,dostunu etiketle) gibi uyarılar ekleyin.Bu kesinlikle takipçi kasma hızını kat kat yükseltecektir.Yani kısaca paylaşımlarımızı yaymak için gerekirse ayaklarına kadar sürelim..

5-Alakalı profil resmi ekleyin. Vizyonunuz ile alakalı profil resmi seçin.Kesinlikle profil resminiz takipçi kasmanıza çok fayda sağlayacaktır.Gerekirse para verip sıfırdan kendinize uygun bir profil resmi tasarlayın.

6-Profil resmi altındaki hakkında kısmına takipçilerinizi büyüleyecek bir yazı yazın.İnsanların sayfadaki amacınızı belirtecek ciddiyeti ordan gösterebilirsiniz.

7-Ödüllü yarışmalar düzenleyin.Ödüllü yarışmalar düzenlerseniz takipçileriniz sizden çok hoşnut kalır asla sizi takipten çıkarmaz.Bu size artı puan olarak hit kazandırır.

8-Takipçisi yüksek başka hesapların içeriklerini beğenin ve yorum bırakın.
Bunu yaptığınız zaman o kişilerin takipçileri sizin yorumunuzu ve beğeninizi görür sizi kendisiyle alakalı görürse sizi takip etmek ister.