Kapat

Harika Bir Türkçe Blogger Teması : InSeo

excel invoice Ücretsiz ve Türkçe’ye Uyarlı
InSeo Blogger Teması

InSEO blogger temasının kullanıcılar için gerek tasarımı, gerek renklerin uyumu ile piyasada bulunan çoğu temadan daha kaliteli olduğu söylenebilir. Tasarımdaki renkler çok fazla gibi görünse de , ufak tefek değişikliler ile daha sade tonlamalar yakalanabilir. Temada yer alan e-posta aboneliği, sosyal medya butonları, popüler yazı bölümleri tamamı ile birbirinden bağımsız alanlar. İstenirse eklenebilir veya çıkartılabilir.

Temanın mobil uyumlu (responsive) olması, başka bir artı yönü diyebiliriz. Artık zaten mobil uyumlu olmayan temalar da kalmadı ve kullanılmıyor. Kullanıcı kitlesinin artık mobil platformları çokça kullanması bu tema için de artı yön olacaktır.

Tema orjinalinde İngilizce idi, yeni başlayan veya uğraşmak istemeyen kullanıcılar için Türkçe’ye çevirdik. Burada yaptığımız sadece çeviri işlemi ve görsel yönden eklemeler yapmak ,dolayısıyla temanın bizim olduğunu iddia edemeyiz. Footer kısmında yer alan tema yapımcısına ait linke ise müdahale edilmemiştir. Edilirse etik bir davranış olmayacağını söylememiz gerekir. 

Tema içeriğini anlatmaya daha fazla girmek yerine resimlerle anlatmak daha yerinde olur :

Inseo blogger tema Anasayfa

türkçe blogger tema

Inseo blogger türkçe Anasayfa devamı

blogger türkçe tema Footer

blogger Yazı içi

Yazı içi devamı

404 Sayfası

Arama sonucu

Tema Orijinalini Önizle Düzenlediğimiz Temayı Önizle

📥 BURADAN İNDİRİN

css multilevel dropdown menu Tema Hakkında Notlar :
– Dosyayı indirirken yüklediğimiz upload sitesinde “Yavaş Hızda İndirme” yi seçerseniz , 45 saniye sayacı saymaya başlar bitince,doğrulama alanına yönlendirir,burada resimler doğrulanır ve Gönder butonuna basılır ,dosya indirilir.
Tema indirme işleminden sonra, yükleme işleminde hata olursa Not Defteri ile açıp HTM Düzenle copy-paste (kopyala-yapıştır) yapın. Farklı tür metin okuyucularda açılan dosya Türkçe karakter hatası verebiliyor. 
– Aşağı kısımdan yorum yaparsanız seviniriz.